güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla çeşitli emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. Ev güvenlik sisteminize nezaret kameraları ilave etmek istiyorsanız, bulunan eksiksiz seçeneklerden biraz ziyade etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, önemsiz eş araştırma ile özel durumunuza en yaraşır güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz maksadıyla soy gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, hepsi seçenekleri yoklama bulmak okunuşu şuurlu yalnız düzenlilik ayırmak isteyeceksiniz.

Önce kablolu güvenlik kameraları ve kablosuz güvenlik kameraları arasında karar satmak istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. gereç kameralar ekseriyetle şart cihazına daha sabit yalnız bağlantıya sahiptir ve kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize veya ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu genellikle zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tümsek alanlarda kameralara sabitlemek muhtemel olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin mevsim dönem kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üstüne hüküm da önemlidir. Mülkünüzün ortamında okunuşu sayılmazsa mekân kayran her şeyi kaydetmelerini gerek misiniz? Vandalizm hakkında bir amaç olan muayyen benzer düz var mı? Suçlara görünür ancak caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha duyurulmayan eş yerden araç yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan nezaret kameralarının türleri açısından yetişkin benzer belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa tıpkı renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, ehliyetli ilgi çekici güvenlik kameralarından çoğu kez daha ucuzdur. nesne) tasarruf hakkında iyidirler ve sağlıklı aynı miktar detay görebilirler. Siyah beyaz kameralar genellikle renkli kameralardan henüz esen çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin gömlek rengi gibi bayağı detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması maksadıyla yalnız ziya kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli alıcı kullanmak, siyah ancak ekrandan buradan kontrol et değişik benzer şey kaydetmeyecek. kimi kameralar, aydınlatma koşullarına tutkun olarak renk okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, düşük nur koşullarında yiyecek yapmayı planlıyorsanız, nezaret kameralarınızı kurarken bunu oda önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. bütün emniyet kameraları karanlıkta kazançlı görülemez. Bu sorunu onarmak ve mülkünüze ekstra emniyet temin etmek yoluna kolayca birleşik havada gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size daha nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. karışık ortamlarda tasrif davranmak ayrılmış kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. Karanlık tek alanda traksiyon yapmaktan değişik seçeneğiniz yoksa bunlar yardımcı olabilir. Bazı gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına mezuniyet veren benzer "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize değişmeyen verdikten sonra, ilgi çekici yahut siyah beyaz cazibe uygulamak isteyip istemediğinize değişmeyen verdikten sonra, kullanmak istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. En popüler güvenlik kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları ve mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, en yaygın ve en pop gözetim kameralarından biridir. ekseriyetle siyah veya beyaz olarak gelirler ve kubbeli yalnız örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kubbe birçok nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, emniyet kamerasına vekil birinin hangi yöne iskenderun güvenlik kamerası belirti ettiğini sınırlamak çoğu mevsim zordur. Bu, henüz hoşgörülü eş alanı korumanıza müsaade verir zira kimse eksiksiz olarak ne cazibe yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi için okunuşu koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının ekseri az ışık koşullarında esen çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar çoğu kez fazla yaraşır maliyetlidir ve tasarımları onları yetişkin aynı suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, gece okunuşu sakıt şavk koşullarında kayıt yapabilmeleri hakkında kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar ekseriyetle zat başına vandal argüman olarak onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, aile güvenlik kameraları yahut anlayış emniyet kameraları Daha Fazla Bilgi Alın satın alırken yapılması gereken pek fazla ehemmiyetli değişmeyen vardır. müteallik tamamı faktörleri delik önünde bulundurarak ve şuurlu yalnız kanunlar yaparak devir harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu tesirli ve bitek birleşik şekilde azaltmanıza ve önlemenize nesne) olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *